Litter 2014 - Info

dam sire

Angel

Maendeleo A-Team Angel Dreamgirl

Mak

VILLAGEDOG's Ka Makana

Szczenięta urodziły się 12 września

 

Ojciec miotu to Interchampion, Champion Francji, Holandii, Polski, kilkukrotny zdobywca Best in Show VILLAGEDOG's Ka Makana.Mak jest pięknie zbudowanym psem o doskonałych proporcjach, kątowaniach i zrównoważonym charakterze. Posiada doskonałe pochodzenie (ojciec zwycięzca Crufts, matka Młodzieżowy Zwycięzca Europy). Jego pasją jest coursing.

 

1273401 565383980165468 1034229601 o

 

Mama miotu - importowana z Norwegii MAENDELEO A-Team Angel Dreamgirl - to suczka również o przyjaznym charakterze, doskonałym pochodzeniu, z sukcesami ringowymi (Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Rhodesian Ridgeback w Polsce 2010). Jej dzieci z pierwszego miotu to obiecujące psy wystawowe, które w wieku 15 miesięcy mogły się już pochwalić tytułami - 2 x Champion Kanady, 2 x Młodzieżowy Champion Polski, 1 x Młodzieżowy Champion Chorwacji oraz rozpoczętymi championatami Polski, Litwy, Węgier, Austrii i Francji.

 

Rodzice miotu to psy przebadane, wolne od dysplazji (HD A, ED 0, OCD- free), zarejestrowane w FCI - Angel w Związku Kynologicznym w Polsce, Mak w Związku Kynologicznym w Belgii.

 

Rodowód szczeniąt to plejada championów i interchampionów z szanowanych linii amerykańskich, australijskich i europejskich.

 

Hodowla Ciepły Dom jest hodowlą domową, mieszkamy z rhodesianami od 2005 roku, nasze psy mieszkają z nami w domu, szczenięta zawsze są doskonale socjalizowane, wydawane do nowych domów po obowiązkowym programie odrobaczeń i szczepień, znakowaniu oraz przeglądzie miotu.

 

 Pedigree 4