O nas

 

Mieszkamy z Rhodesian Ridgeback od 2005 roku 

 

 

 

 

 Nasza przygoda z rhodesianami zaczęła się w 2005 roku, kiedy to zamieszkała z nami nasza suczka Juzia Juzi Folwark Zwierzęcy. Juzia okazała się nie tylko wspaniałym psem rodzinnym, ale również odnosiła wiele sukcesów wystawowych. To ona zapoczątkowała naszą hodowlę o przydomku „Ciepły Dom”. Po kilku latach do drużyny dołączyła Angel, którą przywieźliśmy z Norweskiej hodowli Maendeleo. 

 

Obecnie jesteśmy właścicielami pięciu rhodesianów i jednego basseta artezyjsko-normandzkiego. Nasze suczki RR to: Angel, jej córka Berta, oraz dwie wnuczki Nasza i Ember. Banks to pies, który jest naszą współwłasnością i mieszka w

USA w hodowli Juba Lee, z której pochodzi tata Angel.

Każda dobra drużyna ma swoją maskotkę. Naszą maskotka jest Boo-Boo (basset artezyjsko-normandzki) :)

 

 

Jesteśmy hodowlą typowo domową, każdy miot jest głęboko przemyślany i ma na celu utrzymanie pewnych cech, na których nam szczególnie zależy. Cechy te to nie tylko odpowiedni eksterier, ale przede wszystkim dobry charakter i piękny ruch hodowanych przez nas psów. To na co zwracamy szczególną uwagę to także zdrowie psów i dobra socjalizacja szczeniąt.  Duże znaczenie przywiązujemy do pochodzenia (rodowodów) zwierząt, które mają zostać rodzicami miotu.

 

 

 

Efektem naszej pracy hodowlanej i naszą wielką radością są nasze psy mieszkające w Polsce, Szwecji, Niemczech, Czechach, Kanadzie i USA – młodzieżowe championy i championy, w tym także vice Zwycięzca Europy 2014 i zwycięzca klasy limit na Crufts 2015 i 2016.

 

Moje dziewczyny Moje prgi